kontakt můj účet

Alfago - Váš partner pro Vaše investice

Alfago s.r.o. je víc než jen investiční fond. Je to dynamický partner v oblasti správy majetku, který se specializuje na soukromé a kvalifikované investory. Alfago je registrován u České národní banky jako „Osoba uvedená v § 15 odst. 1 ZISIF“, tedy osoba vykonávající správu majetku srovnatelnou s obhospodařováním. Našim cílem je nejen zhodnotit majetek našich klientů, ale také poskytnout bezpečné, transparentní a férové investiční prostředí.

Co nás odlišuje?
Naše strategie se odlišuje od běžných fondů. Alfago nenabízí univerzální řešení pro všechny, ale namísto toho se zaměřuje na správu majetku specifických skupin investorů. Naše pružné investiční strategie nám umožňují okamžitě reagovat na aktuální dění na trzích, což nám umožňuje maximálně využít každou příležitost k růstu.

Kdo stojí za Alfago?
Jsme tým portfolio manažerů a obchodníků na kapitálových trzích, kteří jsou odborníky ve svých oborech. Každý z nás se věnuje investičnímu bankovnictví celý svůj profesní život. Z našich dlouhodobých zkušeností jsme vytvořili unikátní strategie, které nyní poskytujeme vybraným klientům.

Proč jsme tady?
Za více než čtrnáct let obchodování na vlastní účet jsme se naučili hodně o tom, jak trhy fungují. Nyní tyto znalosti a zkušenosti využímé k poskytování služeb vybraným investorům. Naším cílem je odvádět dobrou a poctivou práci, dělat férové a transparentní obchodování a dlouhodobě zhodnocovat finanční prostředky našich klientů.

Jak pracujeme?
Věříme v transparentnost a férovost. Proto naši klienti neplatí žádné poplatky za uskutečněné obchody. Místo toho většina našich příjmů pochází z provizí ze zisku, který vytváříme pro naše klienty. Naším partnerem je společnost Interactive Brokers, jeden z nejbezpečnějších a nejdůvěryhodnějších brokerských domů na světě. Tato spolupráce nám umožňuje využívat nejnižší možné transakční náklady a zajistit našim investorům stabilní zázemí pro investiční kapitál.

Komu se věnujeme?
Naše služby nejsou určeny široké veřejnosti, ale VIP a zkušeným investorům, našim dlouholetým obchodním partnerům a přátelům, kterým nabízíme exkluzivní službu. Naším cílem je poskytovat nejlepší možné služby našim klientům a společně tvořit silný a stabilní investiční tým.

Naše vize pro budoucnost
Alfago s.r.o. se pohybuje kupředu a stále hledíme do budoucnosti. Připravujeme se na přechod na Fond kvalifikovaných investorů (FKI) v příštích letech, což nám umožní poskytovat ještě lepší, flexibilnější a bezpečnější služby našim investorům. Jsme dhodlaní být na špičce v oblasti správy majetku a poskytování prémiových investičních služeb v Česku.

Jak využíváme naše zkušenosti?
Alfago s.r.o. nevzniklo přes noc. Náš úspěch stavíme na souboru jedinečných investičních a obchodních strategií, které jsme vytvořili a vyladili během naší dlouhé historie na kapitálových trzích. Ve 21. století se technologický vývoj zrychluje exponenciálně a proto nechceme vázat naše investice na dlouhodobý investiční horizont. Společně s našimi strategiemi nám to pak umožňuje rychle a pružně reagovat na měnící se tržní podmínky.

Jak chráníme naše investory?
Investování může být riskantní a náročné na čas, ale s Alfago je to mnohem jednodušší. Využíváme přímý přístup k informacím o vnitřních obchodech, což nám umožňuje vytvářet sofistikované investiční strategie a maximalizovat návratnost investic, zatímco minimalizujeme riziko. Naše cíle a strategie jsou transparentní a otevřené, takže naši klienti vždy vědí, co se děje s jejich investicemi.

Kde nás můžete najít?
pro setkání s potenciálními investory Jsme dostupní v Praze i online a rádi odpovíme na všechny otázky týkající se našich služeb. Samozřejmě nás můžete kontaktovat telefonicky či emailem. Aktuální kontakty najdete na stránce kontakt, nebo v zápatí našich webových stránek. 

Alfago s.r.o. je zde pro vás - poskytujeme sofistikované a pružné investiční strategie, které vám pomohou růst. Jsme zkušení, odborníci ve svém oboru, a jsme zde, abychom vám pomohli dosáhnout vašich investičních cílů. Chceme, abyste se cítili jistě, když investujete, a proto vám rádi poskytneme podporu při správě vašeho majetku. Vaše Alfago.